Εξωτερικός πωλητής

Εξωτερικό πωλητή

Έδρα: Βιομηχανική περιοχή Ηρακλείου

Οι αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου Χονδρικής (Υδραυλικά, Θέρμανση, Κλιματισμό, Είδη Υγιεινής)
  • Επισκέψεις σε πελάτες
  • Ανάπτυξη δυνητικού πελατολογίου
  • After sales support
  • Συνεργασία με τα μέλη της ομάδας Πωλήσεων & Marketing

Προσόνταδεξιότητες:

  • Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων
  • Γνώσεις στους τομείς δραστηριότητας της εταιρείας, θα αξιολογηθούν θετικά
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (ΜS OFFICE)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Δίπλωμα οδήγησης

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μόνιμη απασχόληση – ανταγωνιστική αμοιβή
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop, κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα,  στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  info@ydrometal.xtend.gr με την ένδειξη SALESB2B_VIPE

Τηλέφωνo επικοινωνίας: 2810-381381

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα. Θα ακολουθήσει η εσωτερική διαδικασία αξιολόγησης και θα απαντηθούν εκείνα που καλύπτουν τις προϋποθέσεις.