Πωλητής καταστήματος – Σύμβουλος Ειδών Υγιεινής

Έδρα: Εμπορικό Κέντρο Εσταυρωμένου Ηρακλείου

Οι αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών του Τμήματος Ειδών Υγιεινής του Εμπορικού κέντρου Εσταυρωμένου
  • Παροχή συμβουλών διακόσμησης & τεχνικής βοήθειας
  • Συνεργασία με τα μέλη της ομάδας Πωλήσεων του καταστήματος και του e-shop, καθώς και με τα τμήματα Προμηθειών, Αποθήκης & Τιμολόγησης

Προσόνταδεξιότητες:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (ΜS OFFICE)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μόνιμη απασχόληση – ανταγωνιστική αμοιβή
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα,  στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  info@ydrometal.xtend.gr με την ένδειξη SALES_EST

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2810-381381

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα. Θα ακολουθήσει η εσωτερική διαδικασία αξιολόγησης και θα απαντηθούν εκείνα που καλύπτουν τις προϋποθέσεις.